Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Leotrim Kastrati - Hajde Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti".
3. Video është e këngës "Hajde Ti", por nuk këndohet nga Leotrim Kastrati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Leotrim Kastrati - Hajde Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/09/2020

2020-09-18T11:30:07+01:00Kam mare vesht kam ndegju fjal qe je lajkataare, ledhataareee lozonjaaree (2x)

Hajdee tiii moj dashni se u pervlova, cmu desht muuu te pash me sy u dashuroova (2x)

Kam mare vesht kam ndegju fjal qe je lajkataare, ledhataareee lozonjaaree (2x)

Hajdee tiii moj dashni se u pervlova, cmu desht muuu te pash me sy u dashuroova (5x)


Ky tekst u dërgua nga H. Kamberi
Më Shumë Këngë Nga Leotrim Kastrati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë