Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leta - Sa Me Ka Marr Malli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2013

2013-05-25T18:35:34


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Me Ka Marr Malli" kënduar nga Leta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Alban Blaku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

me ka mare shume malli per nje njeri te zemres time po bej nje vite pa e par une jetoj ne Australi kurse ai jeton ne Greqi
kam qare kur e kam degju kete kenge eshte shume e bukur dhe me perket mua shume per te dashurin qe e kam 24 ore larg dhe e dua shumeMë Shumë Këngë Nga Leta:

Më Shumë...