Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leta - Bija E Nanes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


N'mes te nates drite e hanes
Ndihet vaji i nje nanes
Per çike te vet nana vajton
Sot nji jave nuse po shkon x2

Bije e nanes mori bije
M'i qerove keta dy sy
Fshije lotin nane buzeqesh
Hajt se vij me te pa ma shpeshe x2

Baba veten po e mban
Para çikes nuk po qan
Se shkrum zemra ju ka ba
Veshtire mundet me bo balle x2

Bije e babes mori bije
E ke shti baben n'merzi
Ah lumi baba ban gajret
Kur t'merzitna vij apet x2

N'daç merzitu n'daç mbaj dert
Çika shkon te burri i vet
Ne kete pune nuk ka deshire
Ju dhashte Zoti kysmet te mire x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiLeta
Publikimi: 19/08/2012


Leta - Bija E Nanes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bija E Nanes".
3. Video është e këngës "Bija E Nanes", por nuk këndohet nga Leta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leta:


Komente 2