Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leta - Shkele Gazin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Erdhi muaj korrik
Nshpi kena me ik
Pare kena boll
Ooo prej gurbeti
N'shpi e n'deti
Shkele gazin

Se n'gurbet u plaka
Autobanit le ti del flaka
shkelja kerrit 220-te e kur
T'kthehna k'thehna pavullnet

Dikush me benve
Ferari e porshe
Dikush me airoplan
Ooo si shqiponja fluturoi

2x
Shkele gazin se n'gurbet u plaka
Autobanit le ti del flaka
Shkelja kerrit 220-te e kur
T'kthehna kthehna pa vullnet


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajLeta
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2015


Leta - Shkele Gazin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkele Gazin".
3. Video është e këngës "Shkele Gazin", por nuk këndohet nga Leta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leta:


Komente 0