Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leta - Vjehrra Ime E Shtrejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjehrra Ime E Shtrejt".
3. Video është e këngës "Vjehrra Ime E Shtrejt", por nuk këndohet nga Leta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leta - Vjehrra Ime E Shtrejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Teksti:

Abaz Selmani

Këngë e albumit:

"Tallava Për Hava"

Komente

Asnjë Koment

22/11/2019

2019-11-22T16:00:06+00:00Miremengjes o vjehrra shtrrejt
A u cove a ki fjet?
Ta bon nusja si per her
Kafen tende me sheqer
Loqko nona kam met thirr
Ma ke dhon djalin mat mir
Po me dor nuk ki me prek
Cka po don met bo per drrek

Sikur nje mbretnesh o
Kam met rujt si syt
Vjehrra ime dashur nena jeme dyt
Kafe muhabet gjith diten e gat
Si kan ardh nket shpi
Pasna pas nafak.

Cka po don met bo per dark
A don pite me kajmak
Une ty tkam si nane
Ta qes caijn me limon
Ta shtrroj vendin me deshire
Vi met thone naten e mire
Une jam nuse me fat
Te kam vjehrr si dukat

Sikur nje mbretnesh o
Kam met rujt si syt
Vjehrra ime dashur nena jeme dyt
Kafe muhabet gjith diten e gat
Si kan ardh nket shpi
Pasna pas nafak.

Sikur nje mbretresh o
Kam met rujt si syt
Vjehrra ime dashur nena jeme dyt
Kafe muhabet gjith diten e gat
Si kan ardh nket shpi
Pasna pas nafak.


Ky tekst u dërgua nga Alma
Më Shumë Këngë Nga Leta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet