Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë


Dërgo Një Poezi »Komente mbi këtë tematikë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet