Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leuname

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Emanuel Marashi
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Leuname është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vërtetë i Leuname është Emanuel Marashi. I rritur ne Elbasan, endra e tij qe i vogel ishte muzika. Ai publikoj këngën e tij të parë në vitin 2008 me titull "Kurbeti Vështir". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 11 Tetor 2016, Leuname publikon videoklipin "Ajo S'e Di", në bashkëpunim me Luluja. Më datë 16 Janar 2017, Leuname publikon videoklipin "Me çmend", në bashk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Leuname, Emanuel Marashi

Komente 0