Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leo - Hajde Xhanem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM SONTE ME DAL
NE ZEMER NE SHPIRT PO KAM SHUM MALL
HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM JO SPO DU FJAL
SONTE ME TY PO DU ME U CMALL.

REFRENI;
2X
HAJDE XHANEM XHANI JEM MKE BO PROBLEM
24 OR PER TY ZEMRA PO MDHEM.

HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM SONTE ME DAL
NE ZEMER NE SHPIRT PO KAM SHUM MALL
HAJDE XHANEM HAJDE XHANEM JO SPO DU FJAL
SONTE ME TY PO DU ME U CMALL.

REFRENI;
2X
HAJDE XHANEM XHANI JEM MKE BO PROBLEM
24 OR PER TY ZEMRA PO MDHEM.
Leutrim Beluli (Leo)
Publikimi: 17/03/2018
Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Keli
Video Produksioni: Jehona


Leo - Hajde Xhanem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Xhanem".
3. Video është e këngës "Hajde Xhanem", por nuk këndohet nga Leo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leutrim Beluli (Leo):


Komente 0