Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leo - Hajde Zemer Hajde Shpirt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndal nga dal, ndal nga dal
Filloj fryma me mu ndal
Ndal nga dal, ndal
Zemera jasht po don mem dal.

Hajde o Zemer Hajde o Shpirt
Mami për mu tpaska rit
Hajde o Zemer Hajde o Shpirt
Mzu dashnia hic pa prit.

Ndal nga dal, ndal nga dal
Filloj fryma me mu ndal
Ndal nga dal, ndal
Zemera jasht po don mem dal.

Hajde o Zemer Hajde o Shpirt
Mami për mu tpaska rit
Hajde o Zemer Hajde o Shpirt
Mzu dashnia hic pa prit.
Leutrim Beluli (Leo)
Publikimi: 22/06/2021
Muzika: Ylber Qaili & Keli
Teksti: Keli
Video Produksioni: MAF Production
Studio: Meti Neziri


Leo - Hajde Zemer Hajde Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemer Hajde Shpirt".
3. Video është e këngës "Hajde Zemer Hajde Shpirt", por nuk këndohet nga Leo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leutrim Beluli (Leo):


Komente 0