Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leutrim Beluli (Leo) - Keng Synetie 2022 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


DEL AGA BABA SOT PO E SHKREP ALLTIN
URIME PO JA BAN NIPIT SYNETIN
BONI KREJT MARSHALLAH
PRINCIN PO E BINAA
SHETITMA NIPIN SOT O ME LIMUZINA

Ref:
U BOFSH DJALI NANES
MA I MADH SE MBRETI
SA HIJE TE PASKAN
TESHAT E SYNETIT
MA I MIRI BABES E KOKE
ZBUKURE PERHAJR SYNETIA
PRITSHA ME TMARTUE

ZGJOHU O BIRI JEM
E BON BISMILAH
TESHAT E SYNETIS TAMAM
TE KAN RA
KREJT FAMILJES REND ME REND
DOREN ME JA MAR
DOT MBULOJN ME PARE PLOT
EURO E DOLLARE

U BOFSH DJALI NANES
MA I MADH SE MBRETI
SA HIJE TE PASKAN
TESHAT E SYNETIT
MA I MIRI BABES E KOKE
ZBUKURE PERHAJR SYNETIA
PRITSHA ME TMARTUE
Leutrim Beluli (Leo)
Publikimi: 14/10/2022
Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Meti Neziri


Leutrim Beluli (Leo) - Keng Synetie 2022
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Synetie 2022".
3. Video është e këngës "Keng Synetie 2022", por nuk këndohet nga Leutrim Beluli (Leo).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leutrim Beluli (Leo):


Komente 0