Live Video

Leutrim Gashi (Trimi) - Pretendent  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pretendent" kënduar nga Leutrim Gashi (Trimi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leutrim Gashi (Trimi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ledi Vokshi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kudo qe shkel
nuk dua te te shoh
nuk dua te te njoh
prandaj ti mu largo
ti kurr mos mu afro

un ligjet i boj vet
mos boj asnje koment
un meshkujt i zgjell vet
ti je thjesht nje pretendent

Je thjesht nje Pretendent
nuk je as xhentelmend
ti veten e genjen
tjeter si un nuk gjen

Sdua qe tja di
ti mund tjesh mrekulli
nuk ka asnje koment
je thjesht nje pretendentMë Shumë Këngë Nga Leutrim Gashi (Trimi):