A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leyla Hadzaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Leyla Hadzaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Maj 2019, Leyla publikon videoklipin "Jo Nuk Ta Fali". Më datë 25 Shtator 2019, Leyla publikon videoklipin "Jam E Mire Pak E Fshtir"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fjorela Forde

Elhame Ahmetaj Guhelli

Nevrije Demolli

Fitore Berisha

Qendresa Demaj

Eli Tufa

Arjeta Krasniqi

Dhurata Duka

Edona Shala

Erlinda Balaj


Tags: Leyla Hadzaj, Leyla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019