Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lezi Dhe Bedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Lezi Dhe Bedi është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentAmaneti I Adem Jasharit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dielli Dhe Leoni

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Agon Dhe Bujar

Luli Dhe Besi

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Mirvet Dhe Ramize

Big Sell & Cannabis

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Vio Dhe Darda

Tags: Lezi Dhe Bedi, Vellezerit Lezi Dhe Bedi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet