Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lezi & Bedi - Dita E Rruzit Te Masherrit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Amaneti I Adem Jasharit"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2014

2014-12-03T11:55:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dita E Rruzit Te Masherrit" kënduar nga Lezi & Bedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lezi & Bedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lezi Dhe Bedi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet