Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lezi & Bedi - Fehmi Dhe Xheve Lladrovci  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Amaneti I Adem Jasharit"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2014

2014-12-03T08:38:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fehmi Dhe Xheve Lladrovci" kënduar nga Lezi & Bedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lezi & Bedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lezi Dhe Bedi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet