Audio

Lezi & Bedi - Mos Harro Kosove


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2014

2014-12-03T09:37:56

Këngë e albumit:

"Amaneti I Adem Jasharit"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Harro Kosove" kënduar nga Lezi & Bedi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lezi & Bedi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lezi Dhe Bedi: