A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lezi & Bedi - Uck Ne Gollak


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2014

2014-12-03T13:09:15

Song from the album:

"Amaneti I Adem Jasharit"It's a long time that we try finding the lyrics to "Uck Ne Gollak" sung by Lezi & Bedi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Lezi & Bedi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019