Official Video

Liberta Kastrati - Vetem Loje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2018

2018-09-07T16:01:50

Muzika:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Loje" kënduar nga Liberta Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Liberta Kastrati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin