Më mbaj mend (për 1 muaj)

Libri - Don Apo Sdon (Feat. GT)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Libri:

MFAL NAL ZEMER UN JOM KA KNOJ,
NGOM TI MU BESOM QE EDHE UNE T'NGOJ,
HAROJ KREJT SHOQET SONTE JE VEQ ME MU,
KET KNAQESI QE E KI VEQ ME MU MUN ME PERJETU,
U KTHEHU PERMAS SE PO DU UNE MIR ME TPA,
UN PO DU LEHT ME T'PREK SJOM KA DU TY ME T'VRA,
KCE ME KIT RITEM KCE TI HIQ MOS U NAL,
MOS U TUT MOS U GUT TI NAL KADAL DAL,
MFAL NAL ZEMER PO UN JOM SHUM I TILL,
SHUM GABON NESE MENON QE JE TI TU M'SILL,
AFROHU NGAT MEJE DRIDHU SILLU TI ZEMER,
NESE JE FEMER TI E DIN ME KON BON EMER,
TI E DIN KON E NGON TI E DIN KUSH T'DON,
KREJT QA KI NEVOJ ME MU I BON I FITON,
QDO SEN QKA SBOHET NA PER TY E BOJNA,
QDO VEN KU KA KONKURENC TI E DIN QE GJITH FITOJNA NA,


Ky tekst u dërgua nga Liberian Selimi   BFaSsTLiberian Selimi
Featuring: GT
Publikimi: 05/05/2008


Libri - Don Apo Sdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don Apo Sdon".
3. Video është e këngës "Don Apo Sdon", por nuk këndohet nga Libri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liberian Selimi:


Komente 0