Më mbaj mend (për 1 muaj)

Librond Musliu - Ora 12 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ora 12 U ba Mezi e kam prit '.
Mesazh me dergove;
Me LOt me mbushen syt
Shkruante se kot me pret
Se nUk muj me dal;
Prej sot Tjeter Kujt
Un Zemren a Kom Fal.

Ref:
Oren 12 E urrej Per jet
Kujtim shum I hidhur
Ne zemer qdo dit me vret
Por Un e urrej Akrepat kur Bashkohen
Mua cdo dit Lotet Nga syt S'me thahen
AS nje dit.

Ti SHpirti Im
Tjetrit i Takon
E rende eshte Kjo Jet
Kur zemra tjeter z'don
Cdo dit e re me vret
Ora 12 Se pa ti S'jetoj
C'me duhet kJo jet.

Ref:
Oren 12 E urrej Per jet
Kujtim shum I hidhur
Ne zemer qdo dit me vret
Por Un e urrej Akrepat kur Bashkohen
Mua cdo dit Lotet Nga syt S'me thahen
AS nje dit.


Ky tekst u dërgua nga  Florina

Librond Musliu - Ora 12
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ora 12".
3. Video është e këngës "Ora 12", por nuk këndohet nga Librond Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Librond Musliu:


Komente 0