Më mbaj mend (për 1 muaj)

Librond Musliu - Kthehu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sante vujtja po me djeg
dua doren meta prek
dua afer te t'kam ti
nuk e di sa etur jam
dua afer te t'kam ti
nuk e di sa etur jam

Ref:
Kthehu te lutem shpirt
se mejan verbuar syt
zemra tasht pom vajton
pjesen tjeter e kerkoj (2x)

lotet nuk me ndalen dot
shuajn dhimbjen time sot
kthehu se po vdes i ri
ti po me vret me ket vetmi
kthehu se po vdes i ri
ti po me vret me ket vetmi

Ref:
Kthehu te lutem shpirt
se mejan verbuar syt
zemra tasht pom vajton
pjesen tjeter e kerkoj (2x)


Ky tekst u dërgua nga Arjanit seferi

Librond Musliu - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Librond Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Librond Musliu:


Komente 0