Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lickey

Nuk ka akoma asnjë votë

Lickey është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Tefiku

Cuffi

Depresioni-G

Halit Avdyli

Chaoz

Feduard Zikolli (Fedi)

Ylli

Veprim Gashi

Elton Kadrija

Edo

Tags: Lickey


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet