Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lickey - Sonte (Feat. Xon-los & Dt-s)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xon-Los:
Sonte hinum ncub qonu krejt nkam se jena mat fortit ket sken kena me kall
Xon-Los po vjen repin pe bjen krejt gangsterat pa men pi lan .
Na kur po vin krejt senet pi mrrim hitet e reja
na pi bin zani jem mrrin lipjan e prishtin se ska reper mat mir nket rrethin

DiTi-S:
Un jom DiTi-S per ty smarr vesh tmshoj boks terrxoj me ni her telikfidoj skenen nkam e qoj shoqnin tem se harroj . i kom ki kti hiphopi dhe ma ska me dal tash shum reper kan dal prej hiphopi po une i kom hi kti biznisi qe ska ma fund ky rep muzike se ky rep e ka ni far taktike

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm

LickeYY:
une jom LickeYy qe vendin e kalli skenen nkam e qoj me 2 dostat tmi jem repera qe beatin e kallim jem band e fort qe kerkush sun na lun e orrxojm shpejt boks kur te lajm.
se lajm me kajt nuk jem 3 veta po ti sun na nje se tjert i kem permas qe ti si she
tasht mos u tut e as mos u gut se stboj kurgja pa um ba diqka nese um ban diqka ty tbjen shum keq ma mir mos ja nis mem ba diss se ta kthej shum shpejt e ki me lan repin ski shanc mu shty me mu jam ma i fort se ti e ta kthej 2-fish ti ski me prit po na jem tpapritshum

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm

DiTi-S:
un vazhdoj perseri me dosta tmi hitin e bi bashk me Lickey dhe Xon-Los mikrofonin ndor e kena sonte venin e kallim teri nmengjes na nuk ndaum kundershtar skena se jena mat mirt po nket ven kush po lyp fer qe ku jena po mat mir ma mos kqyr se e di qe tutesh jem gangstera me pervoj repovati e ta pshtjelli si loj

Xon-Los:
hajde qitsht kush po fol let kallxoj jem 3 veta sa 300 e mysum njerin e nuk lajm pisa.

LickeYy: X2
Sonte na e kallim
Sonte na po knojm
Sonte krejt jan me neve
Sonte venin nkam pe qojm


Ky tekst u dërgua nga  LickeYy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lickey
Publikimi: 09/05/2011


Lickey - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Lickey.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lickey:


Komente 0