Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lickey - Poo Vim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poo Vim".
3. Video është e këngës "Poo Vim", por nuk këndohet nga Lickey.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lickey - Poo Vim  (Feat. Diitii-s)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/12/2010

2010-12-31T22:07:58+00:00Ref... LiicKeeY : X2

Na kur po vim na Po rrim
Na kur po vim bahet Shum nxeht
Na kur po vim eeh Kallum krejt
Na kur po vim hitin ktuu pe bim

Rap... LiicKeeY :

Une hi n'Club ee pi nja ulna qatje n'qysh e zdi ma kurgjo per ksi sene une kam pervoj tmarr tpshtjelli ee tmaj ndor Yehh . Dal prej Clubit e hi nkeerr nisna me kerr e shkoj diku nterr nuk sho kurgjo veq knoj Rap beati ju pershtatet Rrap-rrap-tap-tap .. Wooo.. Qka uu boo !!! . Ti mos kqyr se jom tut pa LiicKeeY po vjen refrenin pe bjen krejt MC pi len pa men

Na kur po vim na Po rrim
Na kur po vim bahet Shum nxeht
Na kur po vim eeh Kallum krejt
Na kur po vim hitin ktuu pe bim

Ref... LiicKeeY : X2

Na kur po vim na Po rrim
Na kur po vim bahet Shum nxeht
Na kur po vim eeh Kallum krejt
Na kur po vim hitin ktuu pe bim

Rap... DiiTii-Ss :

DiiTii-S po vazhdon nje form tree as nje her mos me ndrerpre DiiTii-S me rap po vazhdon qe kurr zdot perfundon po ni her veq po knon ee ma von ja deshmon hitin mat ri bashk me LiicKeeY ja tregon .. Uh nxe atmosferaa e uu ba val per neve gjith don me u kall se Hitii ri po vathdon e Tii..Tii.. Gjith neve po na ngon Krejt po qohen n'kam na kur op vim nese na thirrni qe po vim prit qe po vim qe Rap ..Rap.. na Po bim Kur e ngon qet sen reperat tjer zvyn sen Kangen me tranu skeneen n'kam me quu .Na kur po vim na krejt senet pi mrrim Se per ket sen jenaa ktu na po dojm me ba nxet Na po doj me ba Rap une e boj qet sen se jom nven tem Bonee tasht tii LiicKeeY ket Refren ::

Ref... LiicKeeY : X2

Na kur po vim na Po rrim
Na kur po vim bahet Shum nxeht
Na kur po vim eeh Kallum krejt
Na kur po vim hitin ktuu pe bim


Më Shumë Këngë Nga Lickey:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet