A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lickey - Ti Te Un  (Feat. Diitii-s & Mattrix)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2011

2011-03-08T18:29:23

Intro: LiicKeeY

Yehh .. LiicKeeY .. DiiTii-S ... MattriX

Rap: LiicKeeY:

Diten ma zbukuronSaher qe t`shoh
Jeten po ma shtonKur mthu qe mdo.
Jena lind per njoni tjetrin
Kerkush nuk mun me thon Jo
Edhe ti e rren veten nese don me bo kto
Largsia na ndan kujtimi na bashkon.
Sa do larg met pas zemra jem nuk t`harron
Edhe ti njejt mendon
Na 2 bashk sa t`ka jet n`toK.
Sa t`ka dieell n`qiell E sa t`ka njerz n`bot
Kush mundohet me na nda le ta din qe e ka kot
Ti te un pergjithmon t`lumtur kena mu kan.
Fjalen t`du kur e shprehi me plot bindje e thom
Momentet qe kalojm bashk un me ty
Per mu kan vler sikur kta 2 sy.
T`kon inspirim per jet.koncentrim n`flet
M`paraqitet ftyra jote saher un bi me fjet.
T`kom onderr ngjum e qdo nat t`thom qe t`du shum

Ref..X2 LiicKeeY :

Ti te Un Pergjithmon
Ti te Un Zemra Vajton
Un Me Ty Zbashku Mu kon
Ton jeten Mos met Lan

Rap: MattriX :

Jetojm per njeri tjetrinTi per mu e un per ty S`di qysh ish dok jetaMos t`kisha njoft ty
Qdo moment me ty m`jep knaqsi
Fjalt e tua t`omla m`japin Qetsi
Kom veq 1 shpres n`jet e ajo je ti.
Je femra e par Qe une nai her e kom dasht
Per 1 qik tjeter ven te une ska me pas
Ki besim n`mu asniher mos dysho
Qe kio zemra jem vertet ty te do.
Veq ti je n`to tjeter s`hin mo.
te dua perjetsisht e di qe edhe ti me do.
1 dit mos met pa m`bohet jeta bajat.
Qdo minut kom qef met pas qitu ngat.
N`perqafim tanin un nima ma rehat.
e adhuroi diten qe t`takova
Kur ta thash fjalen e par n`sy tu u dashurova
Hala tkuitoi si ather qe tKuitova
Hala tkuitoi si ather qe tKuitova
Eh Hala tDashuroi si ather qe tDashurova

Ref..X2 LiicKeeY :

Ti te Un Pergjithmon
Ti te Un Zemra Vajton
Un Me Ty Zbashku Mu kon
Ton jeten Mos met Lan

Rap: DiiTii-S :

Kur jena bashk na 2 s`kom qef me ec ora
Du mi kqyr akrepat po apet mdridhet dora
Kom dashni per ty sa t`o e gjat jeta.
Kena mu kon histori si romeo e julieta
Me gzim mushet fleta kur i thom kto fjal
Qellimet tona t`mira veq vdekja i nal
Era jote sot kur mkujtohet sjell lot.
Pse met pas largpse me vujt kot.
Kur jena t`pandashem shpirtnisht
Pse na ndan zoti fizikisht.
Veq 1 menim e kom qe se harroi kurr
Kur t`takohum na 2 s`du mu nda kurr.
Fjalt e tona t`sinqerta ekzistojn sa t`osht jeta Ato fjal sndryshoin kurr se jon fjal tverteta Pa ty un jom kerkushTi mkompleton.
M`bon mu kthy n`jet edhe kur tu dek jom.

Ref..X2 LiicKeeY :

Ti te Un Pergjithmon
Ti te Un Zemra Vajton
Un Me Ty Zbashku Mu kon
Ton jeten Mos met Lon


Lyrics submited by  LickeYyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019