Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lickey - Demo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/03/2010

2010-03-31T21:04:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Demo" kënduar nga Lickey.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Buja - Demo

..........................................................
Jo si neve nuk keni me gjet
Shtoni do killa se jeni shum tlet
Jena do vet jena shum vet
Zhdrypni te posht se po ngjitem perpjet
Un vozis me dhipa nkerr
Rimat e forta i kom qit nler
Une gjdo her e man ngepek
A like ...................
Sjom menemadh as menen e let
Shumica prej juve kejt jeni fake
T'qes n'haraq edhe tlo pa kulet
Plumin ne ball ne familje mem prek
Jena kon t'part edhe kena met
Hon e don n'hip hop kena me met
Suksesit foren ja kena gjet
T.B.A gjall hala nuk kena dek
Nuk jena nal e hala pe bojm
Reptures po ja kajm at non
Tkom thon niher pot thom apet
Qe na ngohem nkater ana
Ngoj shok edhe shoqet
Bile edhe fansat e fansave
Qashtu qysh po supozohet
Kem mu ngu mas gjeneratave
Kemi gradat mat nalta trepurave qe jon bo najher
E kom studiu ket qim none moti thirrem inxhinjer
Ty s'tkisha bo kamarjer e le met qit n'mikrofon
Ma shum repera se fanca shumicen as sun i ngon
..........................................................

Sjom as i pari as i fundit 4x

Kobra aka Helmusi - Demo

........................................................
Zemra T.B.A-s KATIL KOBRA po flet (KATIL)
Kurr mat mir ska me pas qashtu po get
Hej ti me dert hajt hajt ndaq livrit
Kuku ruju shit mos t'ju lshoft zoti qat bit
S'osht ky hit kjo osht ni kang legjend e gjall
Une ko mu mburr se knoj me gjin t'rrall (Po valla)
Sosht kjo prrall kjo osht zona e ‎KATILIT
Ku kari mos mu fry i perkas GRUPIT MAT MIRIT
Mat shtirit mat mirit n'rruzllin e toks
Hala me at shprehjen DASHNI ‎VIKTOR ‎PALOKS
Nij kto fjal t'SADIK GJOKS sa s'kan dal jasht kontrollit
Kush tha e harrum dashnin ARDIT SOKOLIT
Menun qe e lash grupin ‎KATILI e la muziken
Po tasht po kthehen ‎MBRETAT ju ja qifsha politiken
E prum muziken mat miren e tona kohrav na
Qa doni me than tjeter a po po spo keni qka
Mos tish kan ‎T.B.A skish pas rep ‎SHQIPONJA
T'ja din per ner ‎VIKTORIT ti majn men kto shkronja
Kta qe flliqen repin e muziks
........................................................

Klepto - Demo

..........................................................
Sjom ka di qka met kallxu
A spe sheh kejt jem tranu
Kom met çpu ko met gju
Ti smunesh mu shty me mu
Une ty ta thej at kry
Sum ha kari qa ke kry
Shkoll fillore fakulltet
Kur dvi une ta boj termet
Ti vec fole une kom bole
Ti um shan un d'gjuj revole
Dole dole po su ktheve
Haver une t'sjelli kreje
Kom met rrehe pot boj beje
Ik prej meje sum vyn leje
Pi birr peje kejt jom dehe
Ik prej meje se pot preje
..........................................................

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lickey:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet