Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lika Prishka Burgjia

Nuk ka akoma asnjë votë

Lika Prishka Burgjia është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anila Kruti

Alma Begaj

Besiana Avdyli

Alketa Maksuti

Gjenifer Drizi

Ana Mihail

Gjenovefa Myrtaj

Leonora Bruçaj

Shyhrete Ahma

Tina Jortimela

Tags: Lika Prishka Burgjia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet