Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lil'B - Freestyle

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freestyle".
3. Video është e këngës "Freestyle", por nuk këndohet nga Lil'B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil'B - Freestyle  (Feat. Ali-G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/02/2008

2008-02-04T06:45:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Freestyle" kënduar nga Lil'B.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mossi - Freestyle

ne ekip tem ti vjen me ba foto, me nejt me mu per ty besom o lotto, paret cash qata e kena moto, vi me zemer t’madhe e ti je pato, qe so bis t’lutna mos um besdis, qe so puna per cash te un mos u nis, skom beef me juve, me shtet jom vdist, qata per inati shkepi della gratis, rri ni vjet liri e tri n’arrati, ekipin e kom t’zez, se cili ma i zi, zemren e kom t’madhe po nuk kom dashni, e mena krahasu me dikon na vjen merzi, G jom ktu qe shum mot mot e ti shum kot, vete kon dush qashtu njejt si un thot, si un sun gjen a si ti ka plot, qa jetoj qdo dit ti niher i qet n'spot, jeta neper burgje si mandella, arratia n’shpella, krejt qka nin nose vim un jom MOSS DELLA, flej ner parcella, kurr un keq nuk mjella, n’rrug bojsha della e ti lujshe polla-cella, e jetojsha ti kurr ski me mujt, gurt i maj ngat smuj pa i rujt, qanten n’krah e kom gati me gjujt, nese dikun na thojn nalu ti bir mos ju nal kerkujt, skena dit kurr me vujt, as mshel haver, me dyr m’shel raki rabi tok tu lujt poker, krejt ekipin e kom gati krejt vin meniher, i qes reperat jasht pi loje si me kan refer, me kerr tu ik nler, tu kry pun n’terr, jena gati per kta krejt qe po dojn sherr, jeten e kom tmerr, thojn qka po merr, ju thom qa po muj krejt kapak kaniher. EKIPA ZEZ, PINT.

En13 - Freestyle

Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

Yeah cun prej mahalle kam kon.yeah ti as na i merr ne trilion bi**h.
Se keshtu ti as na kupton yeah. Fjalet tona i bona sikur shoot bi**h.
Ata kallzojn vec llafe se me vepra ska shance yeah yeah. Kurr po shtirin ata kurr po dhezin yeah
Hala pasioni si ka bo tvetin bi**h.

Bitchhhhhh yeah yeah ha ha Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

E di qe lojen e ndezi ky po lojen tem i ndezi dy. Se me kallzu famen ju esht si me lujt lojen ju.
Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje yeah yeah.

Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje.

yeah yeah Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x5)

yeah yeah ha ha.

Mato - Freestyle

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 1):

Thuj shaka
Ju kom thon qe jom shum i ron
S’merrem me gra
Vet jua q! at non

Muzika jem si medikament
Ju sheron
Nuk kom konkurrenc
Edhe ti vet e kupton

Hajde m’thuj kush e bon si ky stil qe tka zon
Dukem so fresh kurse ti si barbon
Mos m’detyro me t’thon ça so per te t’thon
Gojen mshil,ngoje beat
Mato Kampion

Po n’fakt kom pasion dhe per kuzhinen
S’kom rrespekt per ty po kom per Prishtinen
Un t’fik n’ket rrep si me ta hek spinen
Kur shoh estraden sikur po shoh Kinen

Jeni bo njelloj kush e ka çu rrepin n’tok
Kush e ka bo ket gjo
Kush Nuk e boka dot
Ti duhesh me e lon se s’tpaska hije n’bot,
Kur m’ngjojn mu deshtojn sikur abort

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Verse 2):

Ça po thu mo bosi asnjoni s’don t’lozi
Dhe un si Varrosi kta tjert i varrosi
Vazhdojm me planin e skandal i montosi
Matos seriozi ju rrepera kosi

Tash ik o malaga se femren ta laga
Çdo dit jam i lumtur,çdo dit rritet paga
Çdo dit ajo m’shkrun,çdo dit m’çon tanga
Çdo dit ndrrohet veni,çdo dit ndrrohet targa

Kam mall per Hip Hop sikur po shet copa
Edhe kur s’kemi pas jemi dukun si Boba
Kontakte me koka qe shesin dhe koka
Jam i mbijetum si te loja me zomba

Hello ma’ Brudi ktyne nuk ua futi
Sheh si kercen para Mato Mangupi
Pamjen British po mendjen prej Rusi
Per ju o d!ckheada me tipin prej pu$$y

(Chorus):

Mato Mato,Loko Loko,Plako Plako
Piano Piano,Poko Poko,Pako Pako
Yee dukem si Fatos Nano
N’ket rrep nuk ka njeri qe mu ma kalo

(Extra verse):

-Hey Siri,can you send a text message to Estrada please?
-What do you want to say?
-Say MATO LALE IS COMING!! (Hahaha)

——————BIG MAN MATO——————

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lil'b:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet