Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lil'B - Outro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Lil'B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil'B - Outro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/02/2008

2008-02-04T06:45:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Outro" kënduar nga Lil'B.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dr. Mery - Outro

Instrumental

Reeph - Outro

14.OUTRO (MIXTAPE VOL.1) |LIFE IN UNDERGROUND|

jetoj nentok..jo n'tok si tulifar lludi
Per hard kick..Ju kallxoj Lyrical Bloodi
Kungja lshoj direkti paprekt jom me jeten
Tipa t'lodht..pushoni mos e munoni veten
tpadrejt ntona ont..e fmija veq po kajn
Jeta sodit osht e shtirpi ma tmirve po na ndajn
boj skit jo hit..shit sod ska sen t'mir
Shqiptar me zemerper serbin jom shum i shtir
Jom anti comercial..e boj edhe fanny'rap
Underground deri nfun..kur sknoj per lek

Etna - Outro

etna tash pi vin e etna durim maksi pim v a e ki lshu mi inqizu a po prap une te du se e mir katapallapallapallapallapalla tetovare ne zemren ti hehehheh edhe shoqet ty ta kan lakmi tetovare talalalalatalalalaalal ey merrni msim pak prej maksit edhe pim pimit e qyre qysh u dhez uaaaaaaa prova prova uqk ty keq te shkon dita nese nuk kan orbita mos u pre me faten nuk ka dita se dita eeehehe e pshtjella zemra fol vet thet mos e vet kerkonin une i di kto o maks pse ma ke nal krejt zanin a pse ma nale o vlla kupton numer si femerti e din qa duhet qa po thu ouuuuu ti e din qa duhet qa edhe niher hajde he hajde qyqyqyqy kush po mn me lu me mu eu nanen krejt tekstin e kum harru bon sbon edhe bon ama une e kom bon une di qe je e trent karramel edhe bonbon hahahah karramel e bonbon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lil'b:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet