Official Video

Lil'b - Pritje Me Shprese  (Feat. Flora Gashi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2015

2015-11-12T17:00:05

Featuring

Flora GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pritje Me Shprese" kënduar nga Lil'b.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lil'b i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lil'b: