Lil Bin
Lil Bin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Albin Çeku:

Biografia

BIOGRAFIA: Lil Bin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 25 Gusht 2019, Lil Bin & Qeki publikojnë videoklipin "All In". Më datë 20 Gusht 2020, Lil Bin publikon videoklipin "N'mahall Tone". Më datë 13 Janar 2021, Lil Bin publikon videoklipin "Tranquila", në bashkëpunim me Ukin. Më datë 8 Mars 2021, Skivi publikon videoklipin "Kriminele", në bashkëpunim me Doksi & Lil Bin. Produksioni audio u realizua nga Granit Gashi. Më datë 12 Shtator 2021, Lil Bin publikon videoklipin "69". Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0