Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil G - Alcatraz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alcatraz".
3. Video është e këngës "Alcatraz", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil G - Alcatraz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

25/06/2018

2018-06-25T16:44:24+00:00



E ndezi nje tresh e djegi si cash mjetin e kam shpejt iki sikur flash thirrem Superman nuk je per mu man Kam shetit cdo ven e ti nuk din sen po boj pare pare pare pare pare pare kta shiten rrepera po knojne per valle apo keni halle a menjen e madhe menojne qe jane Drake kuku moj none rrethin e kom te fort thirrem alkatraz me shoki so gur thirrem alkatraz ka me met legjend thirrem alkatarz e ti jepi gaz jepi jepi gaz tymin e bardhe po dhezim ganxhat mjetin e zi sa veshim maskat kta qe po shajne po bohen fansa all my shqipez cepa cepa cepa ganxha alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass
alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass
Tu e pi cdo dite mjale si cdo vit du me e marr nje sllif qe spo di me u fik e Kam nje bit qe mi qet aftesit me muzik du me nzon dhip e me dhipa jam rrit
Per ty zdu me dit as ti per mu zdin kurva me tha ke pi i thash me mos rrin
Tripin e kam trim nuk eshte lule blin po ta djeg mushkrin si me pi rakin bitin e nezi sikur lojen mesi topin e arte se du nese nuk eci kur ti je tu fjet kojshit i djegi nese bohet fjale per lek ty shpirtin ta djegi rrethin e kam te forte thirrem alkatarz me shoki si gur thirrem alkatraz ka me met legjend thirrem alkatarz e ti jepi gaz jepi jepi gaz tymin e bardhe po dhezim ganxhat mjetin e zi sa veshim maskat kta qe po shajne po bohen fansa all my shqipez cepa cepa cepa ganxha
alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bassalkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass






Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet