Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Genius

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lil Genius është një këngëtar. Eksperienca e pare ne muzike vjen ne vitin 2008 me keng Jo profesionale te cilat nuk i ka te publikuara. Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Bisnis Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tossi G

Black-T

D.M.Th.Ok

Fis'ko

Dalle

Click-E

King-B.One

Siller Banioz

Nootix

P-Don

Tags: Lil Genius


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet