Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Koli - Lojnat Si Du (Feat. Varrosi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

…......................................................
because je dhe njo e pi edhe njo ma shum
femna po mthot e ki grupin e shumtum
ndac msheli syt mami
ta bon ty babi
dogy style tpaska ra ty fati
kshuqe ajde apet merri motrat jo vec vet
une ty tboj hismet ni gang bang me kismet
e mas ti e din vet kur un ty ta boj reject
vec njo mu ma ban zemra mu bo dy nuk o leht
nejse se je perfekt
tlo nzemer me difekt
un jam intelekt
ti thom senet direkt
nmuhabet i sinqert
ti heki strecet
pa siklet me lezet ta jam sic e don vet
edhe maje sekret
se po tiken sekreti
shqipet on ma click
jan players e din vet
boll bitch mo mbone si e nershme
shtie nmenje per mu sje e vlefshme

REF.

Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, Boll mo me mu
ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shije nmenje, shtije nmenjeeeee...............
Varrosi gati, per kto mamushka per turta e tegra si ci shkel si mushka bruuushnaaa
zemer sune mthu jo, dhe pse ke dashnor ti mu prap kerko se, si un kerkush sun ta japi
e di se tpelqen ty kur cicen ta kapi un ty ta japi der sa tkthehet krevati, ja fillojm ter naten
e deri sa te zbardhi, nuk esht hera e par se dashnorit i bon hile kur dush ca disfakshon mboma nje zile tani duhesh me ik me dal ti prej shpije,
kur tshkosh te...... ke dhe numer taksie, kur tvish heren tjeter besoj se e man mbend venin,
prit pa prit se ta harrova ne emrin, A u merzite mos pate me nje tjeter
kujtove se ma tuna e pash po naj tjeter bitch.

REF.

Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, shtje nmenjeeeeeee
…....... yoyoyoho, Boll mo me mu ej, lojrat nuk ti du ej, ti sulesh me mu ho ej shtije nmenje, shtje nmenjeeeeeee …................


Ky tekst u dërgua nga  EndriotrLil Koli
Featuring: Varrosi
Publikimi: 11/09/2010


Lil Koli - Lojnat Si Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojnat Si Du".
3. Video është e këngës "Lojnat Si Du", por nuk këndohet nga Lil Koli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:


Komente 0