Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Koli - Rrep Si Na Skeni (Feat. Varrosi, AK, Razori & Maska)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Razor:
Krejt e din se kush jena
Krejt e din se krejt e din
OTR deri ne vdekje
Eshte nje rruge qe s'ka ma kthim
Z'du as shpjegim as sqarim
Kush permeni emrin tim
16 ngrop kush permini emrin tim
bajm qarkullim
cikat vec na vin
nrrug eci rand
mercedezat si BLIND
tpakten kur se din
tpekten mu m'le n'sigurim
...
...

Varrosi:
Ma jep temen ta mush bllokun me rreshta
I kom shqipet si rrin nbllok me hekra
Nisem per pune bagazhin me vegla
Jan kundra sistemit
Gjithmon veshin doreza
Tu shku n'laborator
Ku bobet prodhimi
Djathi u tha duhet bo paketimi
Sa tprekin rrugen heket me sekonda
....
Atletet e bardha kapelen e maj ulet
Swag on point OTR e kam vulen
Kam qef me pi bari dhe jointi-n me avull
Extra large krejt pab fam me ta knaq fakun
E kta tjet jan turt
Po ma turt se na sjan
Kur a puna per rrug shqipe na tbojna dam
Jo vetem nrrug po kudo ku na shkelim
Kur na hyna mrena
Kta plenat e din venin
....
....
Yah, a mos ke naj menje me dal perball
me ndal,
ta lej vrimen nball o budall
ta lo nball permall
jom shqiptar o me mall
bre me shok verdall
jom shoki mir me shok shum
fam shok i rralle
a mos ke naj menje me dal perball
me ndal,
ta lej vrimen nball o budall
ta lo nball permall
jom shqiptar o me mall
bre me shok verdall
jom shoki mir me shok shum
fam shok i rralle
...
.
.
.
.
.
Cunat kryjn pune e nfund ta bojn naten
shetisin europen e kthehna prap n'LONDON
ju e dini moton
plase inat-G,
erdhem ne nga majat
dhe n'Maje qaty rrijm
kontrrolli mbi rinin
mesazhet naper rreshta
kundershtart vijn si kulceder
kur vjen vjeshta
motherfuckin pleshta
pa pik reputacioni
....
va bina qysh e doni
pa pik stresi n'kok
pervec se tmadhin zot
nuk kom frik njeri nbot
rrethum un shok
dashni mrena vetit
bashkuponojm me njani tjetrin
me i bo domin shtetit
e di se me bo lek sosht nevoja
me bo zhurma
munesh me mpa tek
per sekonda nezet turma
nese bohet puna
masakrohet veni
south east
mu qaty mkeni


Ky tekst u dërgua nga Overlord   aldo7Lil Koli
Featuring: AK, Maska & Varrosi
Publikimi: 29/03/2012


Lil Koli - Rrep Si Na Skeni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrep Si Na Skeni".
3. Video është e këngës "Rrep Si Na Skeni", por nuk këndohet nga Lil Koli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:


Komente 0