Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil Koli - Jena Kallabllak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Kallabllak".
3. Video është e këngës "Jena Kallabllak", por nuk këndohet nga Lil Koli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil Koli - Jena Kallabllak  (Feat. Mali-g)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

Featuring

Mali G

01/03/2012

2012-03-01T17:40:30+00:00LIL KOLI
hej zemer u bo nje kohe gjate qe sjemi pa... mblidhi motrat hajde afer ti e din si e kallim na
se jena kallabllak jena rrumbullakbari nqarkullim flak...ska pse me u plak pa nafak
se me prit per kohen ateher vyshken trendafilat
ti e di ku ka vllazni caTY djegen prush mindilat
si tja nisim nperendim e deri kur dielli del nlindje bojm kenaqesi pa pushim po do duket sikur per se dyti ti linde zemer
ska pikepyetje ne zemer se keta e din se kush jena LIL KOLI &MALI-G krejt ter papam dhe tjeter njeri skakeshtu qe coni durt nalt e le fluturon shqiponja .
atmosfera djeget komplet si baruti mrena ne gezhoja
shume vape shum nxeht kur jem bashk shperthejm si etna..termometri bohet copa ceshtu e bojm nxeht na
dhe tjert le tmarin mesim pa pertim ne kete tregim se ni fillim ska mbarim kur ni mbarim ska fillim......

refreni ;
jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nate nuk del njeri pa nafak.......jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nat nuk del njeri pa nafak...jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nat nuk del njeri pa nafak......

MALI-G
Rrumbullak strumbullak kur e prek te kenaq te fala u con cunave qe kurr nuk mkan dasht....mali g i thash neve krejt jena tu u knaq neve e kalojna trash neve fjalt i folna trash..neve i bojm kejt senet me ja pa qejfin lezetit...
rrumbullak kallabllak si gjej funin muhabetit
me kolin jena ul ka fillimi i odes nji djal nga KALISI tjetri nga KALAJA DODES
jena ul prane oxhakut drejt per se drejti me sy tplakut jena bo kallabllak rrumbullak e hekim marakun....afrohu ma ngat moj ciko un e koli femrat ngat...na ra per kismet un e ti te bejm muhabet se un rri e ti vec shef......un te hap shalt e ti bertet.
vertet ti mos ki frik sonte je e jona ikni cuna ju thirr nona se djem e cika po pajtohena.......

refreni:
jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nate nuk del njeri pa nafak.....jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nat nuk del njeri pa nafak.....jena kallabllak jena rrumbullak zemer nket nate nuk del njeri pa nafak.......yeeeeeeeeee mali -g per vipa ........lil kooli


Ky tekst u dërgua nga Silva Daku
Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet