Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Koli - Secret (Feat. Noizy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

[LIL KOLI]
She said she wants to keep it Secret
Every now and then she hollers
We get them sheets wet
She said she wants to keep it Secret
every now and then she hollers
We get them sheets wet
Ka qef me luj undercover me mu
Ka qef me luj undercover me mu
Ka kef me luj undercover me mu

[LIL KOLI]
Shume e mir dukesh zemer
Kam qef me t'hy n'zemer
Me lujt me ndjenjat e tua
E ti me m'thirr ne emer Like...
1 2 3 opa
Sa mir t'vin kur t'qoj hopa
Kur t'preki n'pika t'dobta
Me kto dur t'ngrohta
Bohet veni nxeht
Me kto dur te ngrohta
Nxehet veni krejt
Undercover deri naten vone
Man i got a passion for that cute smile
(one more time)
Man i got a passion for that cute smile
Man i got a passion For that cute smile
Buff face, Big ass, Slim waist
Man kur e shohin n'rruge krejt
Thojn, Oh my dayz
For you other b*tches
I wish, Better days
She's in love with a bedroom bully
And i bully dat booty, Like is my duty
Aha deri naten vone
Ah Aha deri naten vone
(ka qef me luj undercover me mu)

[LIL KOLI]
She said she wants to keep it Secret
Every now and then she hollers
We get them sheets wet
Ka qef me luj Undercoverme mu
Ka qef me luj Undercover me mu
Ka qef me luj Undercover me mu

[NOIZY]
Ajo ka qef me nejt me mu deri naten vone
Sillna neper shtrat zgjut deri naten vone
Ajo m'prek une qohna, Like hello mirmroma
Ambienti aq i ftoht sa i bohet mishi kokrra
(ulu edhe pak)
Ulu edhe pak e kafshon jastikun
When i hit it from the back
I go deep, Me therret ne emer
Vi i qum per to sepse e kam bo temen
E imja i assay, Our love is so strong
Sa asnjoni s'mund t'na ndaj
Pranaj e majm Undercova
Na i shohim krejt se ikena terr xhamat
Anije kozmike gazin deri n'fund bqohet si bombe atomike
Shkojme ne pafundesi vetem une dhe ti
Larg prej gjithqkaje larg nga gjdo njeri
Cuz she said wanna

[LIL KOLI]
She said she wants keep it Secret
Every now and then she hollers
We get them sheets Wet
Ka qef me lujt undercover me mu
Ka qef me lujt undercover me mu
KA qef me lujt undercover me mu
She said she wants to keep it Secret
Every now and then she hollers
We get them sheets Wet
Ka qef me lujt undercover me mu

LIL KOLI ft. NOIZY - SECRET
(Vodka Riddim - Mixtape Track)
Lil Koli
Featuring: Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/10/2016


Lil Koli - Secret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Secret".
3. Video është e këngës "Secret", por nuk këndohet nga Lil Koli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:


Komente 3