Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Koli, Ij & Stacks - Gasoline Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gasoline
Doin up this white ting i call cocaine
Rollin up the spliff baby girl pass the weed
Bro back it out if you know what i mean
See me in a benz speedin up
Doin up this white ting i call cocaine
Rollin up the splif baby girl pass the weed
Bro back it out if you know what i mean
See me in a benz speedin up
How we livin livin
All my shqipez drillin
Rrugve gettinh millions
Money to the celin
And aint no bando that we aint been in
All my shqipez trappin
All my shqipez drillin
Word on the road Kolis bangin all these
Kolis been bangin...But i bang for my bros
Lil Koli
Publikimi: 25/07/2021


Lil Koli, Ij & Stacks - Gasoline
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gasoline".
3. Video është e këngës "Gasoline", por nuk këndohet nga Lil Koli, Ij & Stacks.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:


Komente 0