Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Koli, Rvchet & Solo - Mah Bebé Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Edi qe ti mdon dhe dashnia nuk ka fund hjjjjsk hshs maj bebeb mah beebeb ejejej ta dho zemren merre dlak
Lil Koli, Rvchet & Solo
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/08/2023
Teksti: Lil Koli, Rvchet & Solo
Orkestrimi: Rvchet
Produksioni: Rvchet
Co Production: Sirjacob
Bass: Jessie
Mix & Master: Rvchet & Westpoint
Dop/Edit: Danny
Video Produksioni: Melodi StudioLil Koli, Rvchet & Solo - Mah Bebé
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mah Bebé".
3. Video është e këngës "Mah Bebé", por nuk këndohet nga Lil Koli, Rvchet & Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Koli:


Komente 0