Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  19
  • Emri i Vërtetë:
  • Eneo Zhgjuni
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Spanjë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Lil One është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me saktesisht ai këndon muzikë Rap/trap. Emri i vertete Eneo Zhgjuni me muzikë u mor qysh ne vitin 2016 dhe ka gjithsej 10 këngë ka kompozuara edhe per shume kengetar te tjere. Ne vitin 2006 ai filloi shkollen 9 vjecare dhe ku qendroi te shkolla “31 Korriku per 9 vjet. Ne vitin 2016 formoi grupin me te madh ne Madrid "ADP (Albania don't play)" ne krye me Lil One. Ne grupin e Lil One Ka persona me shtete te ndryshme si: Shqipria, Maroku, Kolombia,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lil Vionzy

O.D

Lekssi

Clevinjo

Ergi Zejnuni

Aldo Musaku

Mc Kristi

Alby

Seli

Mary X


Tags: Lil One, Eneo Zhgjuni

Krijo Një Kartolinë