Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lil Raid - Nena Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime".
3. Video është e këngës "Nena Ime", por nuk këndohet nga Lil Raid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil Raid - Nena Ime  (Feat. N.D.T & E_g)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

N.D.T

05/05/2013

2013-05-05T00:26:19+00:00Lil RAid : Ejo (ejooooooouuu)
M'bi gjithcka qe kam ne ket jet
je ti nana ime
sepse ke bo gjithcka
ke ba te pamunduren
qe un t'jem ktu
ku jam sot ( qe un t'jem ktu ku jam sot )
Te falem per te tona gabimet se ndoshta gaboj ( se ndoshta gaboj )
Nan je gjithcka per mu .
Dikur shum i vogel 1 fmi shum i qet
E tash shum i hedhur N'dergjegjja po me vret
Me fal oj nana jeme nese tkam ba me qa
me fal te lutem oj nan nese zemren ta kam vra
E di ke pas probleme rrug te vshtira jetes tane
por gjithmo jam mundu mos me thy zemren e asaj nane
kam shku ne shkoll jam rrit i kulturum
nuk kam ba jet rruge dhe pse jam kan i kerkum
lash shoqnin lash pislliqet e ju futa rruges t'zotit
vec per ty tuj hec e tuj u rujt ditve t'motit
se e di oj nana jeme se na rritet me mundim
tuj na plotsu cdo deshir bashk me baben tim
edhe ty o BABA jem t'jam mirnjohes sa t'kem jeten
se gjithmon me edukove me ndjenja e me te verteten
kam arrit shum e per ju ma nalt do shkoj
do ju mbaj si mbreter ket premtim se harroj .

E_G & N.D.T : REFRENI.ME FAL OJ NANA JEME NESE KAM BO GABIIIMMMM
ME FAL T'LUTEM OJ NAN SE GABIMET NUK KAN ME KTHIM TASH E TUTJE DO LUFTOJ PER ME GZU SA MA SHUM JETEN TANE PO TA DISH OJ NANA JEM M'KA MUNGU PERQAFIMI i NJE NANE..LIL RAID :me fal oj nana jem nese kam bo gabimmmmmm me fal t'lutem oj nan se gabimet nuk kan me kthim ..

N.D.T :.Kalun shum dit shum vite pa tpa me sy
me lendonte fakti qe nuk isha me ty
nuk ishe pran meje e nuk kisha tjeter kan
te betohem se ke iden sa m'ke mungu oj nan
E jeta me Edukoj me kan i ndershem per her
E nderin qe ta ban dikush me ja kthy me nder
mos me harrurru baben e nane qe qe ta dhan jeten
me luftu per lumturin mos me shtramu te verteten
shum vite pa u k'thy ky kurbet na shkatrroj
zonin n'telefon ta ngjosha por prap malli nuk em pushoj
E kisha per mall me pa fytyren tane
E kisha per mall perqafimin e nje nane
edhe ty o BaBa jem te du sa zemren tem
se je kan gjithmon i gatshem me mnxjerr nga cdo problem
ma ke n'drit rrugen teme kudo qe kam shku
E per te tana te mirat ma shum se jeten te du.Wow

E_G & N.D.T : REFRENI ..ME FAL OJ NANA JEME NESE KAM BO GABIIIMMMM
ME FAL T'LUTEM OJ NAN SE GABIMET NUK KAN ME KTHIM TASH E TUTJE DO LUFTOJ PER ME GZU SA MA SHUM JETEN TANE PO TA DISH OJ NANA JEM M'KA MUNGU PERQAFIMI i NJE NANE..LIL RAID :me fal oj nana jem nese kam bo gabimmmmmm me fal t'lutem oj nan se gabimet nuk kan me kthiiiiiiiimmmmm.


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet