Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Samee - Engjulli Im (Feat. F-Kay)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

SAMI:NDALNGADAL UNE PO VI NGADAL SONTE ME TY JE SHUM HOT BABY SONTE NUK KA FUND NATA ME BON TE NDJEJ DIQKA TE RE BABY NUK E E KUPTOJ AS VET PSE POR E DI QE VETEM ME TY DUA TE JEM

(REF)
engjulli im ti je engjulli IM jAA engjulli ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o baby thell u dashurova vetum ti mu me pushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn ..
SAMI:NUK BESOVA DASHURI VETUM TI ME ERDHE ENGJULLI IM SI NJE YLL QE NDRIQON ERRSIREN TIME JE SI SHPRIT JE E OLMEL JE AJO QE ME BON TE NDJEJ TE NDJEJ UNE PRAN ZEMRES TIME (REF) engjulli im im ti je

engjulli im engjulli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe un krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu kshton trupi yt prkjet tua me fasjonojn

F-KAY: hej ti je ajo qe gjakun ma vlon ndjenat mi gacmon qe mas shumti me don em don e di qe ti je por mu se qashtu u shkru e ska qka me diskutu vetum ti je por mu vetum ti je sak ma asi tjetra vet vetum ti dashuri pa kufiji une dhe ti pergjithmon

(REF):
engjelli im ti je engjulli ti je engjulli im engjelli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu me kushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn .. engjelli im ti je engjulli ti je engjulli im engjelli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu me kushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn ..

SAMI:ENGJULLI ENGJULLI ENGJULLI IMMMM...


Ky tekst u dërgua nga Linda ErzaaaLil Samee
Featuring: F-Kay
Publikimi: 23/07/2012
Muzika: Str8dope Ent.
Video Produksioni: Pixels Production


Lil Samee - Engjulli Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjulli Im".
3. Video është e këngës "Engjulli Im", por nuk këndohet nga Lil Samee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Samee:


Komente 0