Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Samee - Ishe Ti E Vetmja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

vers1
ishe ti e vetmja por ii vetmi nuk isha
si mun te shikoj ne sy kur vetm ftyren tende un e shifja
njerzit do te me flistin por nuk i degjoja
nuk doja nuk doja sepse zemer ty te doja

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

vers2
tani un po shkoj ee nuk te shoh më asnjeher
at qe e deshta un, nuk ee ndaj me tjeeer
ti nuk je ee imja ee nuk je ee as kujt
dhimbjen qe ma fale, dhimbjen qe ma fale
gjith jeten ke pert vujt

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

vers3
fjala dashuri qe del nga buzet e tua (tua)
diten ja thu tjetrit ee naten ma thu mua
gjdo kush qe te afrohet shpejt ka per kuptuar
genjeshtret dhe mashtrimet, genjeshtret dhe mashtrimet
se ti ke mbuluar

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje

ref 2x
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje
ne ket mendjen time, ti ke lën kujtime
tash ne zemren time, ti ke lën shum dhimbje


Ky tekst u dërgua nga FeimLil Samee
Publikimi: 04/06/2012


Lil Samee - Ishe Ti E Vetmja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe Ti E Vetmja".
3. Video është e këngës "Ishe Ti E Vetmja", por nuk këndohet nga Lil Samee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Samee:


Komente 0