Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Samee - Up In The Party  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hello"

Komente

Asnjë Koment

23/08/2010

2010-08-23T01:48:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Up In The Party" kënduar nga Lil Samee.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lil Samee i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lil Samee:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet