Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Samee - Ndajme Nje Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Rep.1

Sa me pelqejn
mengjeset kur me
falin bashk me ty
dhe e pelqej eren
tende sme mungon
dot puthja per ty
Sa me pelqen
prekja jote
Kur me ledhaton
me kujdes
me ty e fillova
nje jet
dhe pran teje une
dua te vdes

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri ( fjalen dashuri )

Rep.2

Sa me pelqejn
mbramjet kur
lulzojem bashk
me Ty
Sa e pelqej
Fjalen Te dua
Se vetem ti di te
ma thuash
Ne jemi bashk
dhe bashk do jemi
Per Gjithmone
Fundi per ne te dy
do te jet kur dheu
na mbuloje

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri


Ky tekst u dërgua nga  aLii006Lil Samee
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2011


Lil Samee - Ndajme Nje Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndajme Nje Shpirt".
3. Video është e këngës "Ndajme Nje Shpirt", por nuk këndohet nga Lil Samee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Samee:


Komente 0