A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lil Sllim Gg Army - Ti Mos Qaj  (Feat. Lushi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2010

2010-02-14T12:39:57

Krejt e shohin driten po krejt jetoj nter dikush jeton nparajs dikush shkon drejt nferr ...

ref:
ti mos qja tash maje vetn jeto me muu jeto me te verteten ti mos qaj perballuj jetojeto jet tash je me mu maje vetn ....
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019