Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Thug - Vetem Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per ty du me qel shpirtin... se per ty digjna flak
per ty e fali boten .....asniher mos met dhon plag----G
krejt bota le ta din ....se per mu e vetmja je -----E
se shpirtin ta kom fal ...pasha krejt tboj be----E
kurr sdu met pa me lot ...per mu je e vetmja femen---N
vetem vdekja mdan prej teje.. ndryshe sun ma ndrojn menen--N
sdu me dit qa o vetmi ...pergjithmon du met pas ngat---T
po du mu qu pran teje ...jo nuk tdu veq per ni nat----T
sa zbatica i kalum ....per sene tvogla jem perla ----A
po ni sen mo harro ...se kurr per jet skem mu nda---A
edhe bota mu shkatru ...dashnin kurr skom me ndryshu
vetem ti oj zemer um kupton krejt qa duu
shum e shtir o kjo jet... po zemra jeten e forcon
nuk ka sen ma tmir nbot... kur e ki at qe e don
edhe nfund botes me shku ...sikur ti smuj met taku
qdo second qe e jetoj ....per qdo her ma shum te duuu

vetem ty te duu veq per ty po jetoj
ti je e vetmja femer qe me ben te dashruoj
pa ty nuk kom jet pa ty smuj me jetu
du met pass qdo her qdo qast tjesh me mu

me ty du mu kan tan jeten... nqdo qast e nqdo ven
veq ty met pas ngat ....mu shpirti rahat um nen
ti je ajo femer ....qe me kurgja nuk krahasohet
ti je e veqant per mu.... qe me kurgja nuk zavensohet
qaq shum qe ty tduu ...kurr per jet smuj me ta shpre
njdenjat kurr nuk pushojn.... qdo dit ma shum jom tut ndje
per ty e dho jeten ...veq per ty po e shkruj fleten
kto fjal qe pi thom ...skan me ndryshu tan jeten
se nuk dita qa o jeta ...sa shum vleft paska pas
pran teje gjeta kuptimin ...me jetu me dhe shkas
me ty zbulova tverteten ...u largova prej shum senev
shum kujt i bona keq ....po ma shum vetes teme
po tash shum sene ndrrun... deri nfyt i dashurun
veq ni dit mos met pa.... zemra mbohet shkrum
kurgja so ky sen ....ti meriton ma shum
veq ni sen moss e harro.... se vetem ty te dua un

Ky tekst u dërgua nga  LilThugg


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 29/08/2011


Më Shumë Këngë Nga Lil Thug:


Komente 0


Lil Thug - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Lil Thug.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.