Lil Vionzy
Lil Vionzy

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Jeton në
  • Greqi
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Shkurt 2000
  • Horoskopi:
  • ♒ UjoriBiografia

BIOGRAFIA: Lil Vionzy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai eshte nje reperi i ri dhe kenga e pare e ka titullin "Versace"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0