Lil Vionzy
Lil Vionzy
Lil Vionzy
  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Jeton në
  • Greqi
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Shkurt 2000
  • Horoskopi:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Lil Vionzy është këngëtar. Ai eshte nje reperi i ri dhe kenga e pare e ka titullin "Versace".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0