Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vionzy - No Dreams Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(Refren x2)

No dreams, No dreams, No dreams
No Dreams
Fuck bi**h,f**k bi**h, f**k bi**h
Fuck bi**h

Ti je nje fake falco i njejt
Prodhim i njet
Fuck you, you fake

(Intro)

Nuk edi se kta po flashin marr bazuken tja kercasi bagazi ekom versace
Kush foli ele te flashi U U
Kush je ti Kush jam un ti je Fake
Un jam plumb
Bitchis get bi**his U
Bitchis get Buzi bu
Lil Vionzy me Uzi U
Bitchis get Buzi Bu
Lil Vionzy Buzi Bu

Krejt na fillimi edhe me larte ya ya
Krejt vetem po iki me larte yaya
Krejt na fillimi edhe me larte U
Krejt Vetem ik ik U U U ya


Ky tekst u dërgua nga Lil VionzyLil Vionzy
Publikimi: 12/09/2018


Lil Vionzy - No Dreams
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Dreams".
3. Video është e këngës "No Dreams", por nuk këndohet nga Lil Vionzy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Vionzy:


Komente 0